Využíváme nejodernějších technologií

Vysoký standard a úroveň naší stomatologické péče pomáhají zajišťovat ty nejmodernější technologické přístroje. Díky komplexnímu technologickému vybavení kliniky jsme tak schopni svým pacientům poskytnout stomatologickou péči na úrovni těch nejvyspělejších zemí světa. 

Součástí našeho vybavení jsou zejména tyto přístroje:

CAD/CAM CEREC:

Systém Cerec spojuje nejmodernější technologie počítačového modelování s CNC frézováním. Frézovací přístroj MC XL znamená větší komfort pro uživatele a zároveň zefektivnění celého procesu výroby bezkovových prací.

Přístroj inLab MC XL má integrovaný laserový skener, který dokáře naskenovat model jako základ pro 3D výrobu protetické práce.

  • Technologie obrábění: mokré i suché broušení a frézování do velikosti bloku 85 mm
  • Počet os (obrobek): 4osá fréza se simultánním pohybem
  • Zpracovatelné materiály: lithium disilikát, lithium silikát, sklokeramické, kompozitní, zirkonové i PMMA materiály, presintrovaný kov a frézovací vosk

cerec1


  

Dentální mikroskop

Nahlédněte i do nejjemnějších detailů zubních struktur a okolních tkání, které nejsou pro lidské oko viditelné. Výsledkem využívání mikroskoupu je zpřesnění dentální diagnostiky, zvýšení kvality i úspěšnosti ošetření a nadstandardní komfort pro pacienta.

mikrosk1-1 

 

RENTGEN OPG SIRONA:

OPG Sirona, panoramatický rentgen, disponuje jednou z nejdokonalejších diagnostických technik současné stomatologie.

Snadná obsluha rentgenového přístroje a bezproblémová integrace do každodenní rutiny v zubní praxi Vám ušetří drahocenný čas. Vysoká kvalita obrazu a osvědčený SIDEXIS XG software zaručuje, že dospějete k jasné diagnóze rychle a snadno.

  • 8 programů
  • Přehledná obsluha
  • Stabilní polohování pacienta
  • Motorizované seřizování výšky čela a spánků